Cilt Bakımı Maske/Peeling

Babe Comforting Hydra – Exfoliator Ürün İnceleme №97

Güzel ürünlerin yazısını yazarken çok heyecanlanıyorum. Sizlerle buluşturmak çok güzel geliyor bana 🙂

Babe Comforting Hydra-Exfoliator

Babe Comforting Hydra-Exfoliator

Babe markası eczanelerde satılan oldukça popüler ve kaliteli bir marka diyebilirim. Genel olarak sevilen ürünleri var. Fiyatları ortadan biraz fazla diyebiliriz. Ama zaman zaman güzel indirimler yakalamak mümkün. Bugün sizlere Babe Comforting Hydra – Exfoliator

 mikro tanecikli peelingini anlatmak istedim. Peeling seçerken en dikkat ettiğim konu taneciklerinin minik olması. Ölü deriden arındırırken yüzümü çizmek istemem nihayetinde 🙂 Bu sebeple temizlemesinden daha çok taneciklerine önem veriyorum.

Babe Comforting Hydra-Exfoliator Peeling - Dermoeczanem

Babe Comforting Hydra – Exfoliator peeling hassas ciltler için özel olarak üretilmiş mikro parçacıklara sahip. Tanecikleri küçük ama yine de çok hafif uygulamak gerekiyor. Biraz güçlü bir peeling diyebilirim. Küçük tanecikli diye hızlı hareketlerle uygularsanız acısını hissedebilirsiniz. Buna rağmen hassas ciltlere uygun ve harika bir temizleyici. Uygulama sonrası cildinizin ölü deriden arındığını ve temizlendiğini hissedebiliyorsunuz. Uygulama sonrasında ise cildinizi nemlenmiş hissediyorsunuz.

Kokusuna ayrıca bayılıyorum. Çok ferah ve temiz kokusu var. Rengi zaten anlatmaya gerek yok 🙂 Koku ve renk önemlidir benim için. Bakım yapmayı sevdiriyor ve eğlenceli hale getiriyor.

Babe Comforting Hydra-Exfoliator Peeling - Dermoeczanem

Babe Comforting Hydra – Exfoliator

Ben bu ürünü www.dermoeczanem.com sitesinden aldım. Daha önceden yazılarımda bahsettiğim, güvenle alışveriş yapıp memnun kaldığım bir sitedir. Çok güzel indirimler yakalayabiliyorsunuz. Ürünlerin hepsi orijinal ve faturalı. Tarihi yaklaşmış ürünleri satmıyorlar. Daha önceden yazdığım yazıları buraya bırakacağım belki göz atmak istersiniz.

Dermoeczanem.com Online Dermokozmetik Satış Sitesi ░ Keşif/Tavsiye Web Sitesi №7

NUXE Huile Prodigieuse -Çok Amaçlı Nuxe Kuru Yağ ▒ Ürün İnceleme №94

Özetle, cildimi ölü deriden arındıran, temizlerken aynı zamanda nem veren, rengiyle, kokusuyla, yapısıyla çok sevdiğim bir ürün oldu kendisi. Bu sebeple cilt bakımına önem verenler için tavsiye edebileceğim güzel bir ürün. Hafta da 2 kez uygulayabiliyorsunuz.

İnternet üzerinde 25-85 TL arasında değişiyor fiyatları. Ama bu tarz ürünleri bildiğim yerlerden almayı tercih ediyorum. Bu sebeple Dermoeczanem sitesini önerebilirim sizlere. Şu an sitede %35 indirimle 99,50 den 69,58 TL ye düşüyor.

Merak ettiğiniz herhangi bir konu olursa çekinmeden sorabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoş Kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımdan Beni Takip Edebilirsiniz!

👇

🚩  Instagram:  iremgokcecom

🚩  Facebook: iremgokcecom

🚩   YouTube: İrem Gökçe

🚩    Twitter: iremgokcecom

🚩    Pinterest: iremgokcecom

İletişim & PR

İnfo@iremgokce.com

Gkcirm@gmail.com

Yazar hakkında

İrem Gökçe

Merhaba! Ben İrem :)
7 yıldır güzellik, bakım üzerine ve bir çok kategoride yazılar yazıyorum.
www.benrujumvealligim.biz olarak başladığım blog hayatıma İrem Gökçe olarak devam etmekteyim.
Blogum da kozmetik ürün incelemelerinden lens önerilerine, yemek tariflerinden kendin yap fikirlerine, saç bakımından boyamaya, ve kendi kalemimden çıkan bir çok yazı bulabilirsiniz.
Umarım burada kaldığınız sürece güzel vakit geçirirsiniz :)
Sevgiler...

Yorum bırak