Eyeliner&Maskara Sponsor

BEYU DOUBLE IDENTITY ULTRA BLACK MASCARA – Hobi Parfümeri

2019 yılının ilk yazısı ile herkese merhaba. Koskoca bir yılı daha geride bıraktık. İyisiyle kötüsüyle bir çok şey yaşadık. Dilerim 2019 hepimiz ve dünya için çok daha güzel olur. Ve tabi bir Blogger olarak yeni yılda yeni ürünler denemeye başladım bile. Bunlardan birisi Hobi Parfümeri tarafından gönderilen BEYU DOUBLE IDENTITY ULTRA BLACK MASCARA oldu.

 Hobi Parfümeri Beyu Mascara

Tam bir yeni yıl hediyesi olduğunu söyleyebiliriz. Sunuma bayıldım. Ahşap bir kutu içerisinde çok şık bir sunum hazırlamışlar. Böyle özenli kutular hazırlayan firmaları gerçekten tebrik ediyorum. Sunuma bu kadar özen gösteriliyorsa eminim ki içinden çıkan üründe bir o kadar başarılıdır.

Hobi Parfümeri Beyu Mascara

Bu güzel sunum ve hediyeleri için Hobi Parfümeri ailesine buradan bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Kutu elbette kullanılacak. Çalışma masamda şimdiden yerini aldı bile 🙂

Hobi Parfümeri Beyu Mascara

Gelelim maskaraya. Ürün kirpiklerde ekstra hacim vadediyor. Aynı zamanda normal rimellere göre ekstra siyah olduğunu iddia ediyor. Zayıf ve cansız kirpikler için tam aranan özellikler. Bunun yanında maskaranın bir özelliği daha var. Hadi bir de ona göz atalım.

Hobi Parfümeri Beyu Mascara

Çift kademeden oluşan bu maskarayı 2 şekilde de kullanabiliyorsunuz. Daha yoğun bir hacim isterseniz ilk kapağı açıyorsunuz. Yukarıda gördüğünüz gibi daha kalın ve kıl bir fırça ile karşılaşıyorsunuz. Aslında çift fırça içermiyor. İçerisinde ki mekanizma sayesinde tek fırça ile ister daha yoğun, isterseniz daha doğal bitiriş sağlayacak bir fırça elde ediyorsunuz.

Hobi Parfümeri Beyu Mascara

Diğer doğal bitiş sağlayan kısım ise bu şekilde. Dilerseniz önce yoğun kısmı uygulayarak daha sonra bu kısım ile tarayabilirsiniz. Daha hafif bir görüntü istediğinizde ise sadece bu kısmı kullanabilirsiniz. Özellikle takma kirpik kullandığınızda kendi kirpiklerinizle birleştirmek için ve alt kirpiklerde çok daha kullanışlı olacağını düşünüyorum.

Ben maskarayı kullanmaya yeni başlayacağım. Öncesinde bu güzel sunumu sizlerle paylaşmak istedim. Beyu markasına ait bu ve diğer ürünlere Hobi Parfümerilerden ulaşabilirsiniz.

Kendilerine bir kere daha teşekkür ediyor ve yazımı burada sonlandırıyorum. Maskarayı denedikten sonra inceleme yazısında buluşmak üzere…

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoş Kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımdan Beni Takip Edebilirsiniz!

👇

  Instagram:  iremgokcecom

  Facebook: iremgokcecom

   YouTube: İrem Gökçe

    Twitter: iremgokcecom

    Pinterest: iremgokcecom

İletişim & PR

İnfo@iremgokce.com

Gkcirm@gmail.com

Yazar hakkında

İrem Gökçe

Merhaba! Ben İrem :)
2010 yılından beri güzellik, bakım üzerine ve bir çok kategoride yazılar yazıyorum.
www.benrujumvealligim.biz olarak başladığım blog hayatıma İrem Gökçe olarak devam etmekteyim.
Aynı zamanda renkli ve Creative makyajlar yapmayı çok sevdiğimden renkli bir Instagram hesabım var.
Blogum da kozmetik ürün incelemelerinden lens önerilerine, yemek tariflerinden kendin yap fikirlerine, saç bakımından boyamaya, ve kendi kalemimden çıkan bir çok yazı bulabilirsiniz.
Umarım burada kaldığınız sürece güzel vakit geçirirsiniz :)
Sevgiler...

Yorum bırak