Genel Her Telden

Biotol Hygiene Power – Çok Amaçlı Banyo Temizlik Spreyi | BİLEŞİM KİMYA

Hayat kurtaran ürünlerle devam!

Güzellik bloggerı olabiliriz. Ama kendimizi süslediğimiz kadar evimize bakacak kadar da ev kızıyız nihayetinde 🙂 Hep kozmetik olmaz. Diğer kategorilerin de yeni yazılara ihtiyacı var. Ve tabi beni kozmetik dışı takip eden değerli dostlarıma da önerebileceğim ürünler olmalı.

Bugün sizlere beni annemden azar işitmekten kurtaran bir üründen bahsedeceğim. Neden azar işittiğimi birazdan aşağıda göreceksiniz 🙂

Biotol Hygiene Power – Biotol Çok Amaçlı Banyo Temizlik SpreyiBiotol Banyo Temizleyici 2

Daha önceden Bileşim Kimya bünyesinde bulunan farklı markaların ürünlerini denemiştim. Biotol markası ile yeni tanıştım diyebilirim. Objektif yorumlar sağlayabilmem için uzun süredir deniyorum. Bugün sizlerle görüşlerimi paylaşmak istedim. Bu ürün çok amaçlı banyo temizleyicisi diye geçiyor. Banyo ve tuvaletlerin temizliğinde kullanabiliyorsunuz.

Küvet, lavabo, fayans, duş gibi yüzeylerin temizliğinde kullanılıyor. Ben musluk ve duş başlığında da kullanıyorum. Ürünün püskürtme sistemi sayesinde en zor alanlara bile ulaşabiliyorsunuz. Ben bol köpük oluşturacak şekilde sıkıyorum. Daha sonra temiz suyla yıkıyorum. Fayans gibi yıkayamayacağınız yerlerde ise temiz bir sünger yada bir bez ile silebiliyorsunuz. Sulandırma işlemi gibi ön işlemlere gerek kalmadan çabucak uygulayabiliyorsunuz.

Biotol Hygiene Power - Çok Amaçlı Banyo Temizleyici

Gelelim azar işittiğim kısıma 🙂 Anlatmaya gerek yok görüyorsunuz. Maalesef güzellik bloggerı olmak, üstelik benim kadar yoğun göz makyajları paylaşan biri olarak sık sık fırça temizliği yapmak gerekiyor. En azından ayda 1-2 kez bu manzarayla karşılaşıyoruz maalesef. Yoğun ürünler kullandığımdan dolayı fırçalarım iki kat kirli oluyor. Bu işlemi ancak lavabo içerisinde yapabiliyorum. Kalıp sabun ve temizleyici olarak 2 işlem yaptığımdan haliyle çok daha fazla etrafa bulaşıyor ve  ortalık batıyor. Sonrasın da temizlemesi ise işkence.

Biotol Hygiene Power - Çok Amaçlı Banyo Temizleyici Biotol Çok Amaçlı Banyo Temizlik Spreyi ile ilk tanışmamız bu şekilde oldu. Yine bir gün fırça temizleme sonrası lavabo ovma fikriyle üşendim. Dedim şu spreyi sıksam etki eder mi acaba? Köpürtme sistemi sayesinde bolca sıktım lavabonun iç ve dış kısmına…

Daha sonra beklemeden güzelce yıkadım. Lavabo bembeyaz ve tertemiz oldu. İşte o günden sonra çok sevdim. Çünkü lavabo ovma kısmından gerçekten nefret ediyorum 🙂 Tırnaklar eller mahvoluyor. Ha eldiven tak derseniz 2 kat üşenme belirtisi 😀 O yüzden böyle pratik ve etkili bir ürünle tanıştığıma gerçekten mutlu oldum.

Biotol Hygiene Power - Çok Amaçlı Banyo Temizleyici Öncesi ve sonrası halini gördünüz. Sanırım daha fazla üstüne konuşmama gerek kalmadı. Çok yeni bir evde oturmadığımız için lavabo vs yeni değil maalesef. O yüzden şu gördüğünüz en ışıldamış hali diyebiliriz. 29 yaşındayım bu evde doğdum, bu evde aynı eşyalarla büyüdüm. 33-34 senelik bir lavabonun bu kadar ışıldamasını bile beklemiyordum. Yeni yüzeylerde nasıl parlayacağını düşünemiyorum 🙂

Biotol Hygiene Power - Çok Amaçlı Banyo Temizleyici Lavabomuz eski olabilir ama sizin için yeni bir şeyler buldum :) Artık bize tahammül edemeyip veda eden musluğumuzu değiştirmiştik. Gerçi onunda en az 6-7 senesi var da neyse :D Dediğim gibi ben musluk ve duş başlığında da kullanıyorum. Gördüğünüz gibi en su lekeli ve kireçlenmiş halini bekledim göstermek için. Sonuç ise aşağıda.

Biotol Hygiene Power - Çok Amaçlı Banyo Temizleyici Tertemiz, ışıl ışıl, yeni gibi yaptı. Yıllardır kullandığımız market ürünlerini ne çok severdik. Meğer daha iyisiyle karşılaşana kadarmış. Bu markanın başka temizleme ürünlerini de deneyimliyorum. İlerleyen zamanlarda onları da sizlerle paylaşacağım. Genel olarak memnun kaldığımı söyleyebilirim. Bu sebeple sizlere de gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Biotol Çok Amaçlı Banyo Temizlik Spreyi ve diğer ürünlerine nereden ulaşabilirim?

Ürünlerin hepsine A101, Anpa Gross marketlerden yada online olarak www.bilesimkimya.com sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoş Kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımdan Beni Takip Edebilirsiniz!

👇

🚩  Instagram:  iremgokcecom

🚩  Facebook: iremgokcecom

🚩   YouTube: İrem Gökçe

🚩    Twitter: iremgokcecom

🚩    Pinterest: iremgokcecom

İletişim & PR

İnfo@iremgokce.com

Gkcirm@gmail.com

Yazar hakkında

İrem Gökçe

Merhaba! Ben İrem :)
2010 yılından beri güzellik, bakım üzerine ve bir çok kategoride yazılar yazıyorum.
www.benrujumvealligim.biz olarak başladığım blog hayatıma İrem Gökçe olarak devam etmekteyim.
Aynı zamanda renkli ve Creative makyajlar yapmayı çok sevdiğimden renkli bir Instagram hesabım var.
Blogum da kozmetik ürün incelemelerinden lens önerilerine, yemek tariflerinden kendin yap fikirlerine, saç bakımından boyamaya, ve kendi kalemimden çıkan bir çok yazı bulabilirsiniz.
Umarım burada kaldığınız sürece güzel vakit geçirirsiniz :)
Sevgiler...

Yorum bırak