ColorCL Siesta Black – Satılık Lensler!

Herkese merhabalar. 2. lens yazısıyla karşınızdayım. Bugün ise Siesta Black serisinden de renkler ekledim. Satılan renkleri çıkarttım tüm mevcut lensleri bulabilirsiniz.

Lütfen sipariş vermeden önce en altta ki açıklamayı okuyun.

Son zamanlar da ColorCL markası ile çalışmalar yapıyoruz. ColorCL Güney Kore’de üretim yapan bir lens firması. Lensleri hem çok rahat hem çok güzel renklere sahip. Gözlerimi kurutmadan rahatça kullanabildiğim nadir markalar arasında.

Instagram hesabımı takip edenler bilir orada sıkça bahsediyorum. ColorCL web sitesi için tüm lenslerini görselliyorum. Bu sebeple elimde çok fazla lens birikiyor. Ben de artık sadece görsellemek amaçlı tek plaster açma kararı almıştım. Sadece tek gözü paketinden çıkartarak en fazla 1 dakika görselleyerek dezenfekte edip kabına koyuyorum. Bir daha zaten kullanmıyorum.

Bu lenslerden satın almak isteyenler çok fazla olduğu için hazır elimde birikmişken uygun fiyata vermeyi düşündüm. Lensler şu an sitede indirimde. 30 dolardan 15 dolara düşüyor. Yani şimdiki kurla 72 TL civarı. Fakat 80 dolar üstü kargo ücretsiz olduğundan, alışverişinize 7 dolar kargo ücreti ekleniyor. Böylece toplamda 105 TL ye almış oluyorsunuz.

Ben tek gözü 1 dakika denediğim için bir çifti 50 TL ye vereceğim. Lemon rengini hiç açmadım elimde yedeği olduğu için. Kargo ücreti bana ait değil onu belirteyim. Beni yıllardır takip edenler bu konu da ne kadar titiz olduğum bilirler. Bu yüzden isteyenler bana Instagram ya da e-mail: info@iremgokce.comyoluyla ulaşabilirler.

Sıfırdan almak isteyenler ise siteden alabilir, ‘irem10‘ kodunu kullanarak %10  indirime sahip olabilirler.