Cilt Bakımı Nemlendirici/Serum

Dermo White Skin Whitening Cream – Cilt Beyazlatıcı Leke Açıcı Krem

Herkese yeniden merhaba. Yeni bir yazı ile karşınızdayım. Bir zamanlar oldukça popüler olan cilt beyazlatıcı kremlerden birini deneyimlemiştim. Artık yorumlarımı paylaşmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Hadi o zaman başlayalım…

Dermo White Skin Whitening Cream

Bir dönem özellikle Instagram’da sıkça gördüğümüz bu krem bana firma tarafından denemem için gönderilmişti. Aslında cildimde koyu leke yada benzer problemler olmamasına rağmen denemek istedim. Cilt beyazlatan bir krem cilde aydınlık bir görüntüde verir diye düşündüm. Yaklaşık 2 ay kadar düzenli olarak kullandım. Krem hala bitmedi elbette ama yorumlamak için 2 ay gibi bir sürenin yeterli olacağını düşünüyorum.

Dermo White Skin Whitening Cream

Krem oldukça yoğun bir kıvama sahip. Küçücük bir parçası tüm yüzünüze yetiyor. Çok yağlı bir formda değil. Güzel nemlendiriyor ve güzel kokuyor. Eski krem kokularını bilirsiniz, bildiğiniz o kokuya sahip. Ben çok sevdim. Her hangi sivilcelenme vs. gibi bir durum yaşamadım. Peki söylediği gibi cilt rengini açıyor mu?

Dermo White Skin Whitening Cream
İçeriğini merak edenler için…

Açıkçası ben çok büyük bir fark yarattığını düşünmüyorum. Cildimi güzel nemlendirdi ve renk eşitliği sağladığını söyleyebilirim. Ama benim cildimde renk değişikliğine neden olduğunu söyleyemeyeceğim. Fakat yine söylüyorum. Ben lekeleri olan bir cilde sahip değilim. Bu sebepten koyu pigmentlere ulaşamadığından bende etki etmemiş olabilir. Nihayetinde açık buğday teninde bir insanım 🙂 Onun dışında sevdiğim bir krem oldu.

Eğer bu kremi merak edenler varsa diye kendi fikirlerimi paylaşmak istedim. Eğer esmer tenli değilseniz, yada cildinizde renk farklılıkları yoksa, açık ten rengine sahipseniz sizlerde bir etkisini göremeyebilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoş Kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımdan Beni Takip Edebilirsiniz!

👇

🚩  Instagram:  iremgokcecom

🚩  Facebook: iremgokcecom

🚩   YouTube: İrem Gökçe

🚩    Twitter: iremgokcecom

🚩    Pinterest: iremgokcecom

İletişim & PR

İnfo@iremgokce.com

Gkcirm@gmail.com

Yazar hakkında

İrem Gökçe

Merhaba! Ben İrem :)
2010 yılından beri güzellik, bakım üzerine ve bir çok kategoride yazılar yazıyorum.
www.benrujumvealligim.biz olarak başladığım blog hayatıma İrem Gökçe olarak devam etmekteyim.
Aynı zamanda renkli ve Creative makyajlar yapmayı çok sevdiğimden renkli bir Instagram hesabım var.
Blogum da kozmetik ürün incelemelerinden lens önerilerine, yemek tariflerinden kendin yap fikirlerine, saç bakımından boyamaya, ve kendi kalemimden çıkan bir çok yazı bulabilirsiniz.
Umarım burada kaldığınız sürece güzel vakit geçirirsiniz :)
Sevgiler...

Yorum bırak