Cilt Bakımı Lansman Loreal ContentPro Maske/Peeling

Garnier’den Kazandığım Büyük Maske Paketi – Loreal Content Pro

Tarafından Yazıldı. İrem Gökçe

Herkese tekrardan merhabalar. Soğuk günlerin yavaş yavaş etkisini arttırdığı günlerde bloğa yazı yazma isteğim yeniden artmaya başlıyor. Kışın yapmayı en sevdiğim şey yazmak ve okumak olabilir 🙂 O yüzden bol bol yazılarda görüşeceğimizi belirtmek isterim. Bugün ise yeni bir Loreal Content Pro – Garnier yazısı ile buradayım.

 Loreal Content Pro

Geçtiğimiz haftalarda Loreal Content Pro sayesinde katıldığım bir Garnier projesinden güzel bir maske paketi kazanmışım. Onu sizlerle paylaşmak istedim.

Paketin içerisinden yeni maskeleri de çıktı. Özellikle Volcano Mask çok merak ettiğim bir maskeydi. Hatta indirimden hemen bir tane aldım. Fakat deneme şansı bulamadan bir yenisi daha geldi.

Yine Taze Karışım maskeleri de merak ettiklerimden… Gözenek Sıkılaştırıcı Siyah Maske ve Matlaştırıcı Siyah maskeleri en favorilerimdendir. Cildimi hem yağdan arındırıyor. Hem günlerce nemli kalmasını sağlıyor. Aynı zamanda yen çıkacak sivilcelerimi de kurutuyor.

Yine Garnier’in en meşhur maskelerinden olan Nem Bombası maskelerin bir çok çeşidini göndermişler. Ben yeşil ve pembe olanı çok severek kullanıyorum. Sıra diğerlerini denemekte 🙂

 Loreal Content Pro

Gördüğünüz gibi denemem için birçok maske göndermişler. Hepsini deneyip yorumlarımı sizlerle buradan, Instagram hesabımdan ve Youtube kanalımdan paylaşacağım. Garnier Türkiye’ye ve Loreal Content Pro ailesine bu güzel hediyeleri için çok teşekkür ederim. Beni Instagram ve Youtube’dan takibe almayı unutmayın.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoş Kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımdan Beni Takip Edebilirsiniz!

 

  Instagram:  iremgokcecom

  Facebook: iremgokcecom

   YouTube: İrem Gökçe

    Twitter: iremgokcecom

    Pinterest: iremgokcecom

İletişim & PR

İnfo@iremgokce.com

Gkcirm@gmail.com

About the author

İrem Gökçe

Merhaba! Ben İrem :)
2010 yılından beri güzellik, bakım üzerine ve bir çok kategoride yazılar yazıyorum.
www.benrujumvealligim.biz olarak başladığım blog hayatıma İrem Gökçe olarak devam etmekteyim.
Blogum da kozmetik ürün incelemelerinden lens önerilerine, yemek tariflerinden kendin yap fikirlerine, saç bakımından boyamaya, ve kendi kalemimden çıkan bir çok yazı bulabilirsiniz.
Umarım burada kaldığınız sürece güzel vakit geçirirsiniz :)
Sevgiler...

Bir Yorum Bırak