Deodorant&Roll-On Genel Vücut Bakımı

Huncalife Nature Balance Nar Deodorant Stick

Roll-On Deodorant mı? Stick Deodorant mı?

Senin tercihin hangisinden yana? Benim tercihim bu yazının baş karakterini kullandıktan sonra belli oldu. Çünkü bugüne kadar hep roll-on kullanmıştım. Nedendir bilmem stick ürünlerden her zaman bir çekincem olmuştur. Ön yargımı kırmak adına kullanmak istedim. Bakalım sonuç nasıl olmuş benden yana?

Huncalife Nature Balance Nar Deodorant StickHuncalife Nature Balance Nar Deodorant Stick

Huncalife markasının çoğu ürününü severek kullandığımdan sık sık bahsediyorum. Temiz içerikli oluşu ve fiyatlarının makul oluşu en çok sevme nedenlerimden biri. Daha önceden koltuk altı roll-on ya da stick ürününü denememiştim. Bu ürünün güzel olduğunu söyleyip önerenler olmuştu. Bunun dışında bir de Aloe Vera versiyonu vardı. Ben ikisini de aldım. İlk olarak bunu denemek istedim.

Dediğim gibi içeriği temiz. Paraben, Sls, Aluminyum, Renklendirici ve Koruyucu içermiyormuş. Aslında Alkol içermediği de yazıyor fakat içindekiler kısmında alkol gördüm. Bu kısmı pek anlamadım 🙂 Görmek istersiniz diye sizlerle de paylaşmak istedim.

Ben artık özellikle koltuk altımda Alüminyum içermeyen ürünler kullanmaya çalışıyorum. Bu sebeple denemek istemiştim. Fakat çok memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Belki de temiz içerikli tüm ürünler de durum aynıdır ama benim beklentilerimi karşılamadı.

Huncalife Nature Balance Nar Deodorant Stick 2

İlk olarak stick formuyla anlaşamadık. Ben roll-on ürünleri daha çok sevdiğimi anladım. Çok kalın yapılı geldi. Sürdükten sonra koltuk altımda sanki bir tabaka varmış gibi hissettim. Onun dışında nar kokulu olmasını pek sevemedim. Bence sıcakla birleşince pek de hoş durmuyor. Terlemeyi azalttığını söyleyebilirim ama kokuyu önlemede de çok başarılı bulmadım.

Açıkçası benim için hayal kırıklığı oldu. Çünkü ürünlerini ne kadar sevdiğimi biliyorsunuz. Aloe olan versiyonu belki daha iyidir bilmiyorum. En azından koku bakımından daha güzel olacağından eminim. Eğer kullanmaya başlarsam sizlerle paylaşırım.

Eğer temiz içerikli ürün arayışındaysanız bakabilirsiniz. Ama beklentiniz çok yüksek olmasın 🙂

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoş Kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımdan Beni Takip Edebilirsiniz!

👇

🚩  Instagram:  iremgokcecom

🚩  Facebook: iremgokcecom

🚩   YouTube: İrem Gökçe

🚩    Twitter: iremgokcecom

🚩    Pinterest: iremgokcecom

İletişim & PR

İnfo@iremgokce.com

Gkcirm@gmail.com

Yazar hakkında

İrem Gökçe

Merhaba! Ben İrem :)
7 yıldır güzellik, bakım üzerine ve bir çok kategoride yazılar yazıyorum.
www.benrujumvealligim.biz olarak başladığım blog hayatıma İrem Gökçe olarak devam etmekteyim.
Blogum da kozmetik ürün incelemelerinden lens önerilerine, yemek tariflerinden kendin yap fikirlerine, saç bakımından boyamaya, ve kendi kalemimden çıkan bir çok yazı bulabilirsiniz.
Umarım burada kaldığınız sürece güzel vakit geçirirsiniz :)
Sevgiler...

Yorum bırak