Lansman Loreal ContentPro Saç Bakımı Şampuan/Saç Kremi

L’OREAL PARIS MAGIC SHAMPOO – Görünmez Kuru Şampuan

L'OREAL PARIS MAGIC SHAMPOO - Görünmez Kuru Şampuan
Tarafından Yazıldı. İrem Gökçe

Yeni bir yazı ile herkese merhabalar. Son zamanlarda sıkça karşılaştığımız L’OREAL PARIS MAGIC SHAMPOO – görünmez kuru şampuan ile ilgili deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istedim. Benden kuru şampuan önerisi isteyen ve yeni ürünleri denememi isteyenler için ayrıntılı bir yazı olmuş olur. Hadi gelin beraber inceleyelim…

L'OREAL PARIS MAGIC SHAMPOO - Görünmez Kuru Şampuan
L’OREAL PARIS MAGIC SHAMPOO – Görünmez Kuru Şampuan

Ürünün sloganı ‘Görünmez’ olduğu için ilk bu konuya değinmek istiyorum. Kuru şampuanlarda aradığımız ilk özelliklerden biridir renk vermemesi. Özellikle koyu saçlı kişilerde çok kötü durduğunu söyleyebilirim. Ama ben şahsen saçlarım açık renkli ve sarıyken diplerde bebek pudrası kullanmayı çok seviyordum. Çünkü hafif silik bir görüntü bıraktığından dip boyanız gelse bile saç diplerini ve uçlarını birbirine daha uygun hale getiriyor. Ama tabi bu tercih meselesi…

İşte tam burada o görüntüden hoşlanmayanlar ve hiç görünmesin diyenler bu şampuanı tercih edebilirler. Saçlarda beyaz görüntü bırakmıyor. Yani görünmez iddiası doğru. Koyu saçlarda, açık saçlarda rahatlıkla tercih edebilir.

Ürün 200ML. ve 5 farklı koku seçeneği bulunuyor. Bu gördüğünüz Gül Bahçesi. Yağmur Ormanları versiyonunu da kullanıp çok beğenmiştim. Diğer seçenekler arasında, Tropikal Dalga, Tatlı Bahar ve Ferah Esinti bulunuyor.

Koku kısmında alerjisi olanlar biraz rahatsız olabilir. Çünkü kokuların biraz yoğun olduğunu söyleyebilirim. Ben neredeyse saç parfümü olarak kullanıyorum 🙂 Ben koku konusunda sıkıntı yaşamadım. Benim için gayet yeterli. Ama koku hassasiyeti olan kişilere biraz fazla gelebilir.

L'OREAL PARIS MAGIC SHAMPOO - Görünmez Kuru Şampuan
L’OREAL PARIS MAGIC SHAMPOO – Görünmez Kuru Şampuan

Peki görevini tam olarak yerine getiriyor mu?

Ben yağ emmesi konusunda gayet memnun kaldım. Çok yağlı saçlara sahip değilim. Ama 3 gün sonunda yıkamadığım saçlarımı gayet güzel temizledi. Duştan yeni çıkmış gibi temiz bir görüntü ve koku sağladı.

Ürünün nasıl kullanıldığını artık anlatmama gerek yok sanırım. Ama kısaca bahsetmek gerekirse, ürünü kullanmadan önce çalkalıyorsunuz ve saçlarınızın dip kısmına 30 cm uzaklıktan sıkıyorsunuz. Ve parmak uçlarınızla masaj yaparak yediriyorsunuz. Daha sonra ister salık bırakıp yada istediğiniz gibi saçlarınızı şekillendiriyorsunuz. Saçlarınız duştan yeni çıkmış gibi tazeleniyor ve temiz duruyor.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoş Kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımdan Beni Takip Edebilirsiniz!

 

  Instagram:  iremgokcecom

  Facebook: iremgokcecom

   YouTube: İrem Gökçe

    Twitter: iremgokcecom

    Pinterest: iremgokcecom

İletişim & PR

İnfo@iremgokce.com

Gkcirm@gmail.com

About the author

İrem Gökçe

Merhaba! Ben İrem :)
2010 yılından beri güzellik, bakım üzerine ve bir çok kategoride yazılar yazıyorum.
www.benrujumvealligim.biz olarak başladığım blog hayatıma İrem Gökçe olarak devam etmekteyim.
Blogum da kozmetik ürün incelemelerinden lens önerilerine, yemek tariflerinden kendin yap fikirlerine, saç bakımından boyamaya, ve kendi kalemimden çıkan bir çok yazı bulabilirsiniz.
Umarım burada kaldığınız sürece güzel vakit geçirirsiniz :)
Sevgiler...

Bir Yorum Bırak