Bu Ayın Favori Şarkısı Bu Ayın Favori Videosu Yazdıklarım

Lost Frequencies & Netsky – Here With You – ‘Bu Ayın Favori Videosu’

Lost Frequencies & Netsky - Here With You

Lost Frequencies & Netsky – Here With You

Uzun zamandır şarkı önerilerimle gelmiyordum. Genelde güncel şarkılardan daha farklı tarzlar tercih etsem de müzik zevkimi takip eden ve beğenen bir kitle var. Hatta ilk duyduğunda sevmese bile sonradan dilinden düşürmeyen arkadaşlarım da 🙂 Bu beni çok mutlu ediyor. Sevdiğim şarkıları başkalarının da keşfetmesi ve sevmesi çok güzel bir duygu.

Bu sefer ki şarkımız Hint şarkısı değil. Nihayetinde ne kadar sevsem de bende başka müzikler dinliyorum 🙂 Bloguma haftanın favori videosu kategorisi eklediğim için bu sefer sizlerle bu şarkının videosunu paylaşmak istedim. Bundan sonra beğendiğim klipleri, videoları sizlerle ara ara paylaşacağım.

Dilerseniz müziği açın ve okumaya beraber devam edelim. Daha sonra klibi benim gözümden dinledikten sonra kendiniz izleyebilirsiniz. Aynı duyguları hissedecek miyiz merak ediyorum 🙂

Bu şarkıyı çok seviyorum. Son 2-3 aydır dilimden düşmüyor. Aynı zamanda ara sıra açıp videosunu da izliyorum. Saçma gelebilir nedendir bilmiyorum ama beni gerçekten hüzünlendiriyor. Siz izlediğiniz de ne hissedeceksiniz bilmiyorum ama bana hissettirdiği duygular üzücü olmasına rağmen güzel.

Şarkının sözleri zaten hüzün barındırıyor ama içerisinde bir aşk barındırdığı kesin. Bu aşk neye duyuluyor orası biraz karışık gibi. Bir  kuşa aşık olduğunu düşünmeyin. Belki de yalnızlığına iyi gelen tek şey o olduğu içindir.

Lost Frequencies & Netsky - Here With You

Bazen yalnız hissederiz. Hatta bazılarımız gerçekten yalnızdır. Bir ‘sevgilisizlik’ olarak düşünmeyin yalnızlığı. Kimisi ruhen yalnızlıktadır, kimisi ailesi tarafından, kimisinin belki de kaybedecek hiç bir şeyi kalmamıştır. İşte böyle zamanlarda omuza dokunan bir el olmasa bile ufacık bir sevgi hissi bile kendine getirir insanı.

Ben babamı kaybettiğim zamanları buldum bu şarkı ve video da. Aynı böyle yalnız hissetmiştim. Bir banka oturup kaldırımı, denizi saatlerce izlerdim. Akşam olduğunu ‘Neredesin?’ diye çalan telefonumdan fark ederdim. Ruhsuzdum, hissizdim. Hiç bir şeyden mutlu olamıyordum. Yemeği acıktığım için değil zora tutulduğum için yiyordum. Bekliyordum belki bir şakadır diye. Belki düzelir yada hiç yaşanmamıştır diye. Ama ne kadar beklediysem de gelmedi. Bekledikçe yaşlandığımı hissettim. Ruhum yaşlandı. ……… diye noktalarla sona erdireceğim çünkü ne benim anlatmamla biter, ne de gerçekten siz neler yaşadığımı ancak duyduğunuz kadar hissedebilirsiniz.

Lost Frequencies & Netsky - Here With You

Lost Frequencies & Netsky – Here With You

Belki bir kuş konmadı omuzuma ama beni de hayata döndüren şeyler oldu. İşte ondan sonra yeniden bu adam gibi yazmaya başladım. Banka kaldırımları seyretmek için değil huzur bulduğum için oturdum. Kahve içmeye başladım yeniden. Mutlu olmak için sebepler aradım. Sonra sizler bile kilometrelerce öteden benim yanımda oldunuz. Benimle gözleriniz doldu hatta bazen ağladınız, sonra beraber kahkahalar attık.

Şimdi daha iyiyim. Hatta üzerinden 3 sene geçtiğine inanamıyorum bazen. Ama bazen de seneler geçmiş gibi uzun geliyor…

Yalnızlık zor iş arkadaşlar. Çevrenin kalabalık olması yalnız olmadığın anlamına gelmez. Her insanın kendi içerisinde yaşadığı bir hayatı vardır. Kimin neden incinip neden kırılacağını bilemezsiniz. O yüzden göstermeseler bile sevdiklerimizin boşluklarını doldurmaya çalışalım. Belki de en çok bize ihtiyaçları vardır.

Lost Frequencies & Netsky – Here With You Source: https://www.versuri.us/lost-frequencies-netsky-here-with-you-lyrics

İşte blog yazmayı bu yüzden seviyorum. Ne güzel içimi döktüm, hissettiklerimi paylaştım sizinle… Bunu Instagram’da yapsan duyar kasan, sömürü yapan biri olarak linç altında bırakırlar. Böyle insanlar da görsellerin rahatına alışmış uzun uzun yazıları zahmet edip okumayacağı için bloglar her zaman daha temiz ve özeldir. Belki 5 dakikalık bir şarkı olabilir ama yüklediği sonsuz duyguların bir kısmını sizlere dile getirdim. Ve sen belki de kilometrelerce öteden okuyup derdime ortak oldun. Bu yüzden sana çok teşekkür ediyorum.

Burası benim günlüğüm. Kimse okumamış bile olsa yıllar sonra açıp kendim okuduğumda o günlere geri dönüp neler hissettiğime bakabiliyorum. Hatta kendimi ölçüp tartabiliyorum. Sizi sevdiğim gibi blogumu da çok seviyorum 🙂

Çok uzattım biliyorum ama blog yazmanın amacı budur zaten 🙂 Bana eşlik ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Umarım şarkıyı ve videoyu beğenmişsinizdir. Size hissettirdiği şeyleri benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoş Kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımdan Beni Takip Edebilirsiniz!

👇

🚩  Instagram:  iremgokcecom

🚩  Facebook: iremgokcecom

🚩   YouTube: İrem Gökçe

🚩    Twitter: iremgokcecom

🚩    Pinterest: iremgokcecom

İletişim & PR

İnfo@iremgokce.com

Gkcirm@gmail.com

 

 

 

Yazar hakkında

İrem Gökçe

Merhaba! Ben İrem :)
7 yıldır güzellik, bakım üzerine ve bir çok kategoride yazılar yazıyorum.
www.benrujumvealligim.biz olarak başladığım blog hayatıma İrem Gökçe olarak devam etmekteyim.
Blogum da kozmetik ürün incelemelerinden lens önerilerine, yemek tariflerinden kendin yap fikirlerine, saç bakımından boyamaya, ve kendi kalemimden çıkan bir çok yazı bulabilirsiniz.
Umarım burada kaldığınız sürece güzel vakit geçirirsiniz :)
Sevgiler...

Yorum bırak