Cilt Bakımı Maske/Peeling

LR Aloe Vera Yüz Peelingi (Face Scrub)

Youtube videolarımı peş peşe atmaktan bloga yazı yazamamışım. O zaman son zamanlar da favorilerim arasına girmeyi başarabilen bir üründen bahsedeyim sizlere.

LR Aloe Vera Skin Refining Face Scrub - Peeling

LR Aloe Vera Skin Refining Face Scrub – Peeling

LR son zamanlarda çoğu ürününü deneyimlemeye çalıştığım bir marka. Temiz içerikli olması ve vaadlerini yerine getirmesi sebebiyle aslında çoğu kişinin memnun kaldığı bir marka diyebiliriz. Bende denediğim ürünlerini başarılı bulduğumu söyleyebilirim. Bunlardan birisi ise bu yüz peelingi.

Yaklaşık 3-4 seneye kadar peeling kullanmayı seven biri değildim. Şimdilerde yavaş yavaş farklı markaları denemeye çalışıyorum. Ama hala her peelingi sevdiğim söylenemez. Özellikle çok küçük tanecikli peelingler bulmaya çalışıyorum. İri taneli olanlar sanki cildimi yoruyormuş, çiziyormuş hissiyatı veriyor. Fakat LR Aloe Vera Peeling de problemi yaşamadığım için kullanmaya devam ediyorum.

LR Aloe Vera Yüz Peelingi (Face Scrub)

Gördüğünüz gibi oldukça şeffaf bir ürün. İçerisinde mavi partiküller bulunuyor. Çok ince yapıları olduğundan yüzünüze masaj yaparken cildinizi tahriş etmiyor.

LR Aloe Vera Yüz Peelingi (Face Scrub)

LR Aloe Vera Peeling içeriğini görmek isteyenler olabileceğini düşündüğüm için buraya bırakmak istedim. Ürünün vaadi cildinizi ölü derilerden temizleyerek kir ve yağdan arındırmak. Ben tüm bunları karşıladığını düşünüyorum. Yüzümü çizmeden ölü deri ve yağlardan arındırıyor, Sonrasında ise çoğu üründe yaşadığım gerginliğin aksine nemlenmiş, yumuşacık bir cilt bırakıyor.

Ben hafifçe ıslattığım cildime dairesel hareketlerle yaklaşık 2 dakika boyunca uyguluyorum. Daha sonra ise ılık su ile duruluyorum. Eğer buhar banyosundan sonra uygularsanız daha fazla memnun kalabilirsiniz. Gözenekleriniz açık olacağı için çok daha güzel temizleyecektir. Ben duş sonrası yada buhar sonrası uyguladığımda cildimi derinlemesine temizlediğini farkettim.

LR Aloe Vera Yüz Peelingi (Face Scrub)

Temiz içerikli bir peeling arayışındaysanız bu ürünü denemenizi tavsiye ederim. Markanın denemeye değer çok güzel ürünleri var. Sizlere güvenilir bir hesap önermek istiyorum. Böylece merak ettiğiniz her şeyi aklınıza takılan soruları sorarak temin edebilirsiniz.

Sizlerinde merak ettiği ürünler varsa Duygu Hanım ile irtibata geçebilirsiniz. Kendisi çok kibar ve işinde oldukça tecrübeli bir bayan. LR Gümüş Organizasyon Lideri olarak sizinle çok güzel bir şekilde ilgileneceğinden eminim. İncelemek isteyeceğinizi düşündüğüm için kendisinin Web Sitesini de buraya bırakıyorum. Oradan başarılarını, LR Aloe Vera ürünleri ve üyelik hakkında bilgilere çok daha sağlıklı ulaşabilirsiniz.

www.duyguyaran.com

LR Aloe Vera Yüz Peelingi (Face Scrub)

Yazımı okuduğunuz için sizlere de çok  teşekkürler.

Hoş Kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımdan Beni Takip Edebilirsiniz!

👇

🚩  Instagram:  iremgokcecom

🚩  Facebook: iremgokcecom

🚩   YouTube: İrem Gökçe

🚩    Twitter: iremgokcecom

🚩    Pinterest: iremgokcecom

İletişim & PR

Gkcirm@gmail.com

 

Yazar hakkında

İrem Gökçe

Merhaba! Ben İrem :)
2010 yılından beri güzellik, bakım üzerine ve bir çok kategoride yazılar yazıyorum.
www.benrujumvealligim.biz olarak başladığım blog hayatıma İrem Gökçe olarak devam etmekteyim.
Aynı zamanda renkli ve Creative makyajlar yapmayı çok sevdiğimden renkli bir Instagram hesabım var.
Blogum da kozmetik ürün incelemelerinden lens önerilerine, yemek tariflerinden kendin yap fikirlerine, saç bakımından boyamaya, ve kendi kalemimden çıkan bir çok yazı bulabilirsiniz.
Umarım burada kaldığınız sürece güzel vakit geçirirsiniz :)
Sevgiler...

Yorum bırak