Genel

LR Aloe Vera Markasıyla İlk Tanışma!

Selamlar…

Bugün sizlerle ne zamandır denemek istediğim bir markayı paylaşacağım. Özellikle forum ve blog sitelerinde sıkça gördüğüm LR markasının daha önce herhangi bir ürününü kullanmamıştım. Aloe vera bitkisinin faydalarını biliyorum. Hatta bir zamanlar direk bitkisini kullanıyordum. Şu sıralar çok popüler olan ve kullanan herkesin memnun kaldığı LR markasını denemek için sabırsızlanıyorum.

LR Aloe Vera Ürünleri

 

Bu paket benim için büyük bir sürpriz oldu aslında 🙂 Sevgili Duygu Hanım benimle iletişime geçti. Ve denemem için bana bir paket göndermek istediklerini söyledi. Bende büyük bir memnuniyetle kabul ettim. Paket içeriğinden haberim yoktu. Fakat sanki aklımı okumuş gibi bir paket hazırlamışlar 💓 Beni severek takip ettiklerinden bahsetmişler güzel notlarında… Gerçekten beni bu kadar iyi tanımaları çok mutlu etti. Birbirinden farklı ürünler göndermişler.

Duygu Hanım’ın İnstagram Hesabı İçin Tıklayın!

LR Aloe Vera Ürünleri

İlk olarak beni çok mutlu eden ürünlerden biri olan kaş serumundan bahsetmek istiyorum. Takip edenler bilir kaş-kirpik bakımına önem veren biriyimdir. Bu sebeple her gördüğüm ürünü denemiyorum. Öncelikle içeriğine dikkat etmeye çalışıyorum. Ya da genelde kendim hazırlıyorum. Fakat LR Aloe Vera markasından çok fazla memnun kalan arkadaşım olduğundan ve içeriğinin temiz olması sebebiyle bu ürünü denemek için sabırsızlanıyorum.

Bir diğer ürün ise Deluxe isimli bir maskara. Fantastic Mascara yazdığına göre dolgunluk verme vaadi var.

 

LR Aloe Vera Ürünleri

Kıl fırçaya sahip bir maskara. Bu ürünleri sizlerle detaylıca inceleyeceğimiz için şimdilik kısa kesiyorum.

LR Aloe Vera Ürünleri

Beni heyecanlandıran ürünlerden bir diğeri ise Eye&Lip Base. Yani dudak ve gözlerimizde kullanabileceğimiz baz bir ürün. Daha önce dudak ve göz için ayrı ayrı baz ürünler denedim hala daha kullanıyorum. Fakat ikisinde ortak kullandığım bir ürün olmamıştı. En kısa zamanda bir video ile inceleme yapmak istiyorum.

LR Aloe Vera Ürünleri

Biraz da LR Aloe Vera bakım kısmına geçelim. Bu markaya ait sanırım en meşhur ürünlerden biri bu diş macunu. Çünkü bende fazlasıyla bu ürün hakkında methiyeler duydum. Doğal içerikli olmasına rağmen beyazlattığı ve temizlediği söyleniyor. Ben aloe vera içeren diş macunlarını sivilcelerim de kullanmayı da çok seviyorum. Bu da benden ufak bir tüyo olsun 😊

LR Aloe Vera Ürünleri

Face Scrub yine merak ettiğim ürünlerden biri oldu. Ben peeling tarzı temizleme ürünleri kullanmayı çok seviyorum. Ölü deriyi yüzden arındıran en güzel yöntem bence. Henüz açmadığım için yapısı hakkında bir bilgim yok. Ama bir kaç kullanımdan sonra sizlerle paylaşacağım.

LR Aloe Vera Ürünleri

Artık Alüminyum ve Paraben içermeyen roll-on tercih ettiğimden sıkça bahsediyorum. O yüzden bu ürüne çok sevindim. Bu markanın denemek istediğim ürünlerinden biriydi. Kullandığım ürün biter bitmez başlamayı düşünüyorum.

LR Aloe Vera Ürünleri

Paketimden çıkan son ürün ise Winter Care Lip Butter. Ambalajını çok sevdim ben. Özellikle teneke tasarımlara bayıldığımı söylemeliyim. Kışın bu tarz yoğun ürünler kullanmayı seviyorum.

Bir de incelemem için bir katalog koymuş Duygu Hanım. Böylece markanın bünyesinde bulunan diğer ürünleri de inceleme fırsatı buldum. Merak ettiğim bir kaç ürün oldu. Zamanla çoğu ürününü beraber yorumlayacağız.

Bu güzel paket için tekrardan Duygu Hanım‘a çok teşekkür ediyorum. Her şeyden önce merak ettiğim ürünleri almak için güvenebileceğim bir hesap bulduğum için çok mutluyum. Bunun dışında denemem için gerçekten tamamen ihtiyaca yönelik ürünler göndermişler. Bende keyifle kullanıp sizler için yorumlayacağım. .

Sizlerinde merak ettiği ürünler varsa Duygu Hanım ile irtibata geçebilirsiniz. Kendisi çok kibar ve işinde oldukça tecrübeli bir bayan. LR Gümüş Organizasyon Lideri olarak sizinle çok güzel bir şekilde ilgileneceğinden eminim. İncelemek isteyeceğinizi düşündüğüm için kendisinin Web Sitesini de buraya bırakıyorum. Oradan başarılarını, LR Aloe Vera ürünleri ve üyelik hakkında bilgilere çok daha sağlıklı ulaşabilirsiniz.

www.duyguyaran.com

Yazımı okuduğunuz için sizlere de çok teşekkürler. Sizce ilk olarak hangi ürünü denemeliyim?

Yorum olarak bırakırsanız çok mutlu olurum.

Hoş Kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımdan Beni Takip Edebilirsiniz!

👇

🚩  Instagram:  iremgokcecom

🚩  Facebook: iremgokcecom

🚩   YouTube: İrem Gökçe

🚩    Twitter: iremgokcecom

🚩    Pinterest: iremgokcecom

İletişim & PR

Gkcirm@gmail.com

Yazar hakkında

İrem Gökçe

Merhaba! Ben İrem :)
7 yıldır güzellik, bakım üzerine ve bir çok kategoride yazılar yazıyorum.
www.benrujumvealligim.biz olarak başladığım blog hayatıma İrem Gökçe olarak devam etmekteyim.
Blogum da kozmetik ürün incelemelerinden lens önerilerine, yemek tariflerinden kendin yap fikirlerine, saç bakımından boyamaya, ve kendi kalemimden çıkan bir çok yazı bulabilirsiniz.
Umarım burada kaldığınız sürece güzel vakit geçirirsiniz :)
Sevgiler...

1 Yorum

  • Roll-on u denedim çok memnun kaldım diğer ürünler gibi kararma yapmıyor. Diğer ürünleri de deneyeceğimm🤗

Yorum bırak