Sağlıklı Tarifler Tavsiye Web Sitesi Yemek Tarifleri

Makarnavitma Online Gıda Alışverişim

Yeni bir yazı ile herkese merhaba. Sizlere Instagram hesabımda sıkça bahsettiğim ama bloğuma hala neden yazmadığımı anlamadığım bir siteden bahsetmek istiyorum.

 Makarnavitma ♥

Baştan belirtmek istiyorum ki bu sponsorlu bir yazı değildir. Tamamen kendi keşfim ve alışverişlerimden oluşmaktadır.

MakarnaVitma ‘Vitaminli Mamüller’ Gıda Mühendisi bir anne Hatice Kulakoğlu tarafından 2010 yılında kendi çocuklarımı nasıl sağlıklı beslerim düşüncesiyle yola çıkılarak kurulmuş %100 Türk bir işletme diyebiliriz.

Tamamen doğal, ev yapımı (koruyucu ve katkı maddesi içermeyen) ürünleri, bebek ek gıdaları, diyet ve sporcu ürünleri, alerjisi olanlara özel ürünler ve yöresel gıdalar, yağlar, pekmezler, makarnalara kadar geniş yelpazeye sahip bir site diyebilirim. Kendim, bebek yeğenim ve arkadaşlarım için bir çok kez alışveriş yaptım ve hala devam ediyorum. Sizlerinde haberdar olması için bu yazıyı yayınlamaya karar verdim.

Makarnavitma sağlıklı doğal gıda

Bu bilmem kaçıncı Makarnavitma alışverişimi fotoğraflamıştım. En azından neler bulunduğunu görmek adına fikir vermiş olabilirim. Tabi sitede uçsuz bucaksız çeşitte bir sürü ürünler var. Herkese uygun mutlaka bir çok gıda ürünü bulunuyor. Bunların katkısız, doğal ve taze olması en büyük tercih sebeplerimden… Market raflarında duran şaşalı ambalajlara para vermek yerine temiz içeriğe para vermenin bilincinde olmaya çalışıyorum. Sitede fiyatlar gayet makul. İçerik temiz. E daha ne olsun 🙂

Doğal enerji kaynağı olan Buğday Ruşeymi son zamanlarda oldukça popüler olan gıdalardan. İçeriğindeki yüksek lif sayesinde uzun süre tok tutmasının yanı sıra kolesterolü düşürmeye yardımcı olur. Daha bir çok faydası var fakat sizleri sıkmak istemiyorum. Google amcadan hepsine göz atabilirsiniz 🙂 Biz bebek yeğenim için alıyoruz. Aynı zamanda diyet dönemlerimde kendimde tüketmeye başladım ve artık hayatıma bolca dahil ediyorum.

Her ürünün faydalarını yazarak sizleri sıkmak istemedim. Ama ayrıntılı bilgi istediğiniz ürünler olursa ayrı olarak yazısını hazırlayabilirim. Fakat alışverişimde gördüğünüz her ürün severek kullandığımız ürünler. Zaten yakın zamanda hepsiyle hazırladığım tarifler hem burada hem Youtube kanalımda olacak.

Umarım sizler için faydalı bir yazı ve faydalı bir keşif olmuştur. Memnun kaldığım ve kullandığım her ürün gibi bu memnuniyetimi de sizlerle paylaşmak istedim.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoş Kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımdan Beni Takip Edebilirsiniz!

👇

🚩  Instagram:  iremgokcecom

🚩  Facebook: iremgokcecom

🚩   YouTube: İrem Gökçe

🚩    Twitter: iremgokcecom

🚩    Pinterest: iremgokcecom

İletişim & PR

İnfo@iremgokce.com

Gkcirm@gmail.com

Yazar hakkında

İrem Gökçe

Merhaba! Ben İrem :)
7 yıldır güzellik, bakım üzerine ve bir çok kategoride yazılar yazıyorum.
www.benrujumvealligim.biz olarak başladığım blog hayatıma İrem Gökçe olarak devam etmekteyim.
Blogum da kozmetik ürün incelemelerinden lens önerilerine, yemek tariflerinden kendin yap fikirlerine, saç bakımından boyamaya, ve kendi kalemimden çıkan bir çok yazı bulabilirsiniz.
Umarım burada kaldığınız sürece güzel vakit geçirirsiniz :)
Sevgiler...

Yorum bırak