Kozmetik Lip Balm&Ruj

Maybelline Color Sensational Matte Lipstick – 965 Siren In Scarlet

Kırmızı ruj sevenler burada mı? Hele bir de sade jilet gibi bir eyeliner ile kombinleyeceksin. Ben çok severim. Günlük hayatta olmasa da özel günler de hem sade hem şık gösteriyor. Bugün sizlere tam da bu şekilde kullanabileceğiniz bir ruj dan bahsetmek istiyorum.

Maybelline Color Sensational Matte Lipstick - 965 Siren In Scarlet

Maybelline Color Sensational Matte Lipstick – 965 Siren In Scarlet

Kırmızı ruj seçmek de zordur. Her ne kadar can alıcı görünen bir renk olsa da her tene gidecek kırmızı başkadır. Mavi alt tonlusundan daha sıcak tonlara kadar çeşit çeşit kırmızı ton var. Bu sebeple ten rengine uygun renk seçimi önemli. Aksi taktirde çekici durmak yerine korkunç durabilir. Ben genel de soğuk kırmızıları daha çok seviyorum. Ama ten renginiz sıcak tonu kaldırıyorsa o siz de çok daha güzel duracaktır.

Bir başka avantaj ise mavi alt tonlu kırmızı rujlar dişleri her zaman daha beyaz gösterir.

Maybelline Color Sensational Matte Lipstick - 965 Siren In Scarlet

Genel olarak Maybelline markasının rujlarını başarılı buluyorum. Özellikle Maybelline Color Sensational Matte Lipstick serisinde hem çok güzel renkler var, hem sürümü, yapısı harika. Kremsi formdalar ve kolayca uygulanabiliyor. Kalıcılıkları da güzel diyebilirim. Ama ben likit mat rujlara alıştıktan sonra maalesef stick rujlar bana hiç kalıcı gelmiyor. Ama dudakları kurutmadan nemlendirme özelliği olduğu için yavaş yavaş kullanmaya başladım.

 Kokularını da çok seviyorum. Dediğim gibi dudaklar üzerinde kayıp gidiyor ve çizgilere dolma yapmıyor. Uygun fiyatlı rujlar arasında gösterebiliriz. İndirim zamanı çok güzel fiyatlara bulabiliyorsunuz. Gratis, Watsons, Cosmo Home indirimlerini takip etmenizi öneririm.

Maybelline Color Sensational Matte Lipstick - 965 Siren In Scarlet

Maybelline Color Sensational Matte Lipstick – Siren In Scarlet rengi soğuk alt tonlu bir kırmızı. Dediğim gibi tam jilet gibi bir eyeliner ve yoğun kirpik  görünümlü makyaj için ideal bir ruj. Eğer kırmızı rujları seviyorsanız kesinlikle bunu da bakmalısınız.

Bu seri gerçekten harika renkler içeriyor. Özellikle kahve tonlarında çok güzel renkler mevcut. Elimde olanları sizlerle paylaşacağım.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoş Kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımdan Beni Takip Edebilirsiniz!

👇

🚩  Instagram:  iremgokcecom

🚩  Facebook: iremgokcecom

🚩   YouTube: İrem Gökçe

🚩    Twitter: iremgokcecom

🚩    Pinterest: iremgokcecom

İletişim & PR

İnfo@iremgokce.com

Gkcirm@gmail.com

Yazar hakkında

İrem Gökçe

Merhaba! Ben İrem :)
2010 yılından beri güzellik, bakım üzerine ve bir çok kategoride yazılar yazıyorum.
www.benrujumvealligim.biz olarak başladığım blog hayatıma İrem Gökçe olarak devam etmekteyim.
Aynı zamanda renkli ve Creative makyajlar yapmayı çok sevdiğimden renkli bir Instagram hesabım var.
Blogum da kozmetik ürün incelemelerinden lens önerilerine, yemek tariflerinden kendin yap fikirlerine, saç bakımından boyamaya, ve kendi kalemimden çıkan bir çok yazı bulabilirsiniz.
Umarım burada kaldığınız sürece güzel vakit geçirirsiniz :)
Sevgiler...

Yorum bırak