Genel Lansman Sponsor

Orkid Platinum – Fikri Mühim Ortak Projesi Ürün İnceleme №96

Orkid Platinum – Fikri Mühim Ortak Projesi

Orkid Platinum Fikri Mühim

 

Herkese merhabalar.

Bugün sizlerle benimde dahil olduğum Fikri Mühim ve Orkid Platinum‘un yapmış olduğu ortak projeyi paylaşacağım. Bu projeye dahil olduğum için sizlerle deneyimlerimi paylaşmak istedim.

Orkid markası hemen hemen hepimizin bildiği eski bir ped markasıdır. Bende dahil bir çok versiyonunu kullanmışızdır eminim. Fikri Mühim sayesinde yeni çıkan bu iki çeşidini deneme fırsatı bulduk. Bulduk diyorum çünkü, Fikri Mühim sayesinde ben ve arkadaşlarım yeni ürünleri deneme fırsatı bulabiliyoruz.

Orkid Platinum Fikri Mühim

Paketimden yeni Orkid Platinum Gece ve Gündüz olmak üzere 2 paket çıktı. Özel günlerde güvenli ve rahat hissetmek en önemli şey biliyorsunuz.

Orkid bilim insanları ve dermatologlar tarafından yıllar boyu süren araştırmalar neticesinde, yumuşaklık ve korumanın en üst düzeyde üretildiği bu pedler mikro yastıklı yan bariyerlere sahip. Böylece özel günlerde çok daha fazla koruma sağlayarak üst düzey rahatlıkla hareket etmenizi sağlıyor. Yeni Orkid Platinum pedler ekstra koruma sağlarken yumuşak üst yüzeyiyle cilde hassas dokunuş sağlıyor.

Orkid Platinum Fikri Mühim

Paketin içerisinde bu şekilde paketlenmiş 10 adet set çıktı. Bu setlerin her birinde 1 adet gece, 1 adet gündüz ve 2 adet günlük ped bulunuyordu. Ben test edebilmeleri için arkadaşlarımla paylaştım. Böylece onlarda yeni bir ürün denemenin heyecanını yaşadılar.

Peki Orkid Platinum Nasıl? Memnun Kaldık mı?

Ben kendi adıma çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Herhangi bir sızıntı, koku, rahatsızlık problemi yaşamadım. Zaten çok güzel kokuyorlar 🙂 Yıllardır severek kullandığım bir ped markasıdır Orkid. Bugüne kadar pek şikayetim olmamıştı. Yeni Platinum serisi bu sebeple beni şaşırtmadı. Özel günlerimde güvendiğim markalar arasında ilk sırada olduğunu söylemeliyim.

Bunun yanı sıra arkadaşlarımdan aldığım geri dönüşlerde bu yöndeydi. Pedleri dağıtmadan önce kısa bir soru-cevap yaptım. Rahatlığından ziyade en çok şikayeti koku problemi olarak almıştım. Deneyimlerinden sonra Orkid Platinum pedlerin böyle bir sıkıntı yaratmadığını söylediler. Kullanan tüm arkadaşlarım tekrardan satın alabileceklerini söylediler. Ben bir kez daha buradan kendilerine teşekkür ediyorum. Bu projede beni yalnız bırakmayıp fikirlerini benimle paylaştıkları için…

Orkid Platinum Fikri Mühim

Malum biraz geniş bir çevrem olduğundan herkese denemesi için ped veremedim. Ama Fikri Mühim ve Orkid Türkiye onları da düşünmüştü. Kutumdan 5 adet %40 indirim kuponu çıktı. Bazı arkadaşlarımı yararlanmaları için bu kuponları verdim. Böylece uyguna fiyata alıp deneme şansı buldular.

Orkid Platinum Fikri Mühim

Kısacası özet geçmek gerekirse biz yeni Orkid Platinum pedleri çok sevdik. Özel günlerimizde tercih edebileceğimiz güvenilir bir ped markası olduğuna karar verdik. Bu güzel deneyim için Fikri Mühim‘e, bizlere bu deneme fırsatını sağladıkları için Orkid Türkiye‘ye çok teşekkür ediyorum.

Sizler yeni Orkid Platinum pedleri denediniz mi? Yorumlarınızı benimle paylaşmayı unutmayın.

Bu arada Fikri Mühim’e kayıt olarak sizde yeni projeler ile yeni ürünleri ilk tanıyanlardan olabilirsiniz. Üyelik ücretsiz. Ve bu projeler gerçekten çok eğlenceli 🙂 Aşağıda ki linke tıklayarak linke gidebilirsiniz.

www.fikrimuhim.com

Yazımı buraya kadar okuduysanız sizlere de kocaman teşekkür ederim.

Hoş Kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımdan Beni Takip Edebilirsiniz!

👇

🚩  Instagram:  iremgokcecom

🚩  Facebook: iremgokcecom

🚩   YouTube: İrem Gökçe

🚩    Twitter: iremgokcecom

🚩    Pinterest: iremgokcecom

İletişim & PR

Gkcirm@gmail.com

Yazar hakkında

İrem Gökçe

Merhaba! Ben İrem :)
7 yıldır güzellik, bakım üzerine ve bir çok kategoride yazılar yazıyorum.
www.benrujumvealligim.biz olarak başladığım blog hayatıma İrem Gökçe olarak devam etmekteyim.
Blogum da kozmetik ürün incelemelerinden lens önerilerine, yemek tariflerinden kendin yap fikirlerine, saç bakımından boyamaya, ve kendi kalemimden çıkan bir çok yazı bulabilirsiniz.
Umarım burada kaldığınız sürece güzel vakit geçirirsiniz :)
Sevgiler...

2 Yorumlar

Yorum bırak