Aydınlatıcı&Bronzer Genel Kozmetik

Pretty Beauty Liquid Highlighter – Likit Aydınlatıcı

Uzun zamandır highlighter paylaşmamışım sizinle 🙂 Dedim hemen elimde ki likit aydınlatıcılardan biri olan Pretty Beauty markasına ait bu aydınlatıcıyı sizlerle paylaşayım. Bir kaç kez Instagram hesabım da paylaşmıştım ve merak edenler olmuştu. Bakalım nasılmış?

Pretty Beauty Liquid Highlighter

Pretty Beauty Liquid Highlighter

Öncelikle Pretty markasından bahsedelim. Bir Türk markası olduğunu biliyorum. Ben küçük kozmetik dükkanlarında denk geliyordum. Daha sonra Instagram’da Elif Kozmetik hesabının da sattığını görmüştüm. Benimle iletişime geçtiler ve denemem için ürünlerinden göndermek istediklerini söylediler. Bu aydınlatıcı da denemem için gönderilen ürünlerden birisiydi.

Pretty Beauty Liquid Highlighter

Likit bir aydınlatıcı ve pembe alt tona sahip. Eğer pembe tonlu aydınlatıcılar sevmiyorsanız uzak durmanız gereken bir aydınlatıcı. Çünkü epey pembemsi bir yansıması var. Bence likit olmasının en güzel yanı fondötenlere karıştırılabilir olması. Aydınlık cilt makyajı sevenler ister baz olarak, ister fondöten içerisine karıştırarak kullanabilir. Ya da toz aydınlatıcınızın kalıcılığını arttırmak için baz yapabilirsiniz.

Pretty Beauty Liquid Highlighter

Gördüğünüz gibi epey beyaz yansımaları var. Buna rağmen sim sim durmuyor. Cilde kolayca ve homojen şekilde yayılıyor. Ben bu tarz renkler kullanmayı seviyorum. Üzerine hafif altın rengi toz aydınlatıcı geçtiğinizde de güzel duruyor.

Pretty Beauty Liquid Highlighter

Benim elimde olan ürün 01 numara. 02 numarası nasıldır bilmiyorum hiç karşılaşmadım. Belki altın tonludur. Ona da bakabilirsiniz. Ben ambalajını da çok sevdim. Pompalı olması sebebiyle ürünü kontrollü bir şekilde alabiliyorsunuz. İçeriğe önem verenler için arka kısmını da paylaşıyorum. Uygun fiyatlı bir aydınlatıcı. Yakında bu ürünü uyguladığım bir video da paylaşacağım sizlerle. Yansımaları o şekilde daha iyi görebilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoş Kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımdan Beni Takip Edebilirsiniz!

👇

🚩  Instagram:  iremgokcecom

🚩  Facebook: iremgokcecom

🚩   YouTube: İrem Gökçe

🚩    Twitter: iremgokcecom

🚩    Pinterest: iremgokcecom

İletişim & PR

İnfo@iremgokce.com

Gkcirm@gmail.com

Yazar hakkında

İrem Gökçe

Merhaba! Ben İrem :)
2010 yılından beri güzellik, bakım üzerine ve bir çok kategoride yazılar yazıyorum.
www.benrujumvealligim.biz olarak başladığım blog hayatıma İrem Gökçe olarak devam etmekteyim.
Aynı zamanda renkli ve Creative makyajlar yapmayı çok sevdiğimden renkli bir Instagram hesabım var.
Blogum da kozmetik ürün incelemelerinden lens önerilerine, yemek tariflerinden kendin yap fikirlerine, saç bakımından boyamaya, ve kendi kalemimden çıkan bir çok yazı bulabilirsiniz.
Umarım burada kaldığınız sürece güzel vakit geçirirsiniz :)
Sevgiler...

1 Yorum

  • Çok yararli bir yazi olmuş ablacım 👏👏emegine sağlık seni çok seviyorum💜💜💜💜💜

Yorum bırak