Kozmetik Lip Balm&Ruj

RUBY KISSES Pot O’Miracle Lip Revitalizer Dudak Balmı

Herkese merhabalar. Yeni bir ürün yazısıyla beraberiz. Bugün beraber bir dudak onarıcı ve nemlendirici ürünü inceleyeceğiz. Benim kullandığım farklı bir alanı daha var. Sizlere ondan da bahsetmek istiyorum.

RUBY KISSES Pot O'Miracle Lip Revitalizer Dudak Balmı

Lip balm kullanmayı seviyorsanız ve bu ürünü hala denemediyseniz bir şeyler eksik demektir. Çünkü balmlar arasında en başarılı olanlardan biridir. ambalaj tasarımı olarak çok başarılı olduğundan genelde çoğu kişinin bu sebeple almış olduğu bir gerçek. Bunlardan biri de benim. Gerçekten sadece görüntüsü için aldığımı söyleyebilirim. Teneke ambalajlı olması çok hoşuma gitmişti. Fakat bu kadar seveceğimi düşünmemiştim 🙂

RUBY KISSES Pot O'Miracle Lip Revitalizer Dudak Balmı

Öncelikle nane kokusu sevmiyorsanız bile alın. Çünkü normalde bende sevmem. Fakat bu üründe sevdim. Polo marka şekerleri hatırlarsanız aynı onlardan 🙂 Yoğun bir yapıya ve nane kokusuna sahip. Sarı ve yağlı görüntüsü var. Eğer çok çatlayan dudaklarınız varsa çok seversiniz. Dudakları harika bir şekilde onarıyor ve nemlendiriyor. Özellikle geceleri yatarken sürerseniz sabah kalktığınızda dudaklarınızın yumuş yumuş olduğunu görebilirsiniz.

Naneli olması sebebiyle dudakları hafif de olsa dolgunlaştırıyor diyebiliriz. Tabi dudak dolgunlaştırıcı olarak kullanacaksanız hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz ama dediğim gibi hafif bir dolgunluk hissediyorsunuz. Kavanoz olması bazı kullanıcılar için handikap olabilir. Hijyen konusuna dikkat edenler bu tarz ürünleri stik olarak kullanmayı tercih ediyorlar. Öyle bir düşünceniz varsa ürünün ruj formunda olanı da var. Ona bakabilirsiniz. Fakat onun bu kadar etkili olduğunu söyleyemeyeceğim. Evet nemlendiriyor fakat bunun kadar naneli, dolgunlaştırıcı ve onarıcı olduğunu düşünmüyorum. Ama ben sadece kendim kullandığım için bu kadar takıntı yapmıyorum. Çok rahatsız olursanız bir tel tokanın ucuyla da alıp kullanabilirsiniz.

RUBY KISSES Pot O'Miracle Lip Revitalizer Dudak Balmı

Ürün 10 gram ve kolay kolay bitmiyor. 2 çeşidi daha var. Biri çiçekli diğeri ise hindistan cevizli. Bende çiçekli olanı da var. Fakat en favorim bu. Bir diğer kullanım alanım ise sivilceler. Evet yanlış duymadınız sivilcelerim için kullanıyorum 🙂 Özellikle yeni çıkmaya çalışan sivilcelere geceden sürdüğümde sabah inmiş olduklarını görüyorum. Elimde 2 kavanoz var. Birini resmen sivilce kremi gibi kullanıyorum.

Ben ürünü Watsons mağazasından almıştım yıllar önce… Fakat Beliz Kozmetik, Dermoeczanem, Kozmela gibi internet sitelerinden de ulaşabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoş Kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımdan Beni Takip Edebilirsiniz!

👇

🚩  Instagram:  iremgokcecom

🚩  Facebook: iremgokcecom

🚩   YouTube: İrem Gökçe

🚩    Twitter: iremgokcecom

🚩    Pinterest: iremgokcecom

İletişim & PR

İnfo@iremgokce.com

Gkcirm@gmail.com

Yazar hakkında

İrem Gökçe

Merhaba! Ben İrem :)
7 yıldır güzellik, bakım üzerine ve bir çok kategoride yazılar yazıyorum.
www.benrujumvealligim.biz olarak başladığım blog hayatıma İrem Gökçe olarak devam etmekteyim.
Blogum da kozmetik ürün incelemelerinden lens önerilerine, yemek tariflerinden kendin yap fikirlerine, saç bakımından boyamaya, ve kendi kalemimden çıkan bir çok yazı bulabilirsiniz.
Umarım burada kaldığınız sürece güzel vakit geçirirsiniz :)
Sevgiler...

Yorum bırak