Genel

Skin Factory Vega Mix 7 Days Hidrogel Mask

Kore kozmetik severlere özellikle merhaba 🙂 Kağıt maskeleri seven biri olarak son zamanlar da bitenlerim arasında bolca maske olduğunu gördüm.

Ve Maske-Peeling  kategorimi doldurmaya karar verdim. Zaten cildimin ne yazık ki çok fazla neme ihtiyacı olan bir dönemdeyim. Hazır cildimi kendine getirmeye çalışıyorken, sonuçları da hem sizlerle paylaşmış olurum hemde ürünler hakkında fikirlerimi paylaşmış olurum diye düşündüm.

Skin Factory Vega Mix 7 Days Hidrogel Mask

Skin Factory bir kore markası. Bana firma tarafından gönderim yapılmıştı. Ben henüz sadece maskelerini denedim ama farklı ürünleri de olabilir. Gördüğüm kadarıyla maske çeşidi açısından oldukça zengin bir marka. Cilt tiplerine ve cilt problemlerine yönelik farklı maskeleri mevcut. Bu maskemiz ise 7 gün hidrojel maske diye geçiyor. Kullanımdan sonra 7 gün mü etki gösteriyor yoksa 7 gün boyunca her gün mü kullanmak gerekiyor o kısmı pek anlamadım. Arkasında her gün kullanın ibaresi göremedim.

İçeriğinde Aloe, Bal, Portakal ve Elma ekstraktı bulunuyor. Aynı zamanda E vitamini içeriyor. Cildi sıkılaştırmaya yardımcı olmak için kolajen içeriyor. Vaadleri arasında cildi derinlemesine nemlendirme, pürüzsüzleştirme ve sıkılaştırma bulunuyor. E vitamini cildin daha yumuşak ve parlak durmasını sağlıyor. Maske sıcaklığa duyarlı bir maske olduğundan cilte temas ettiğinde sıcaktan eriyor ve cilde nüfuz ediyor.

Maske 2 parçadan oluşuyor. Böylece yüzünüzün alt ve üst kısmına rahatça uygulayabiliyorsunuz. Kore maskelerinde en sevdiğim özellikle yüze güzel bir şekilde oturması. Türkiye’de bulabildiğim maskeler ne yazık ki aşırı büyük oluyor ve yüzüme oturtmakta zorluk çekiyorum. Koreliler sanırım kendi yüzlerine göre yaptığından küçük yüzlü biri olarak bu durumu gerçekten çok seviyorum 🙂

Maske gerçekten söylediği gibi yüzün ısısıyla beraber eriyor ve cildinizi derinlemesine nemlendiriyor. Parlaklık sağladığını da söyleyebilirim. Cildimi gayet güzel temizledi ve nemlendirdi. Bu etkinin 7 gün sürdüğü konusunda pek bir şey söyleyemeyeceğim. Çünkü malum yaptığım iş gereği her gün video çekip makyaj yaptığımdan dolayı bu etkiyi görebilmem imkansız. Fakat anlık olarak maskeyi çok sevdiğimi söyleyebilirim. 

Skin Factory Vega Mix 7 Days Hidrogel Mask

Maskenin dış kısmında bir tül bulunuyor. Yüzünüze yerleştirdikten sonra 0 kısmı çıkartıyorsunuz. Ürünün Türkiye’de nerede satıldığını henüz bulamadım. Ama bulduğumda burayı güncelleyeceğim. Alma şansım olsa tekrar alacağım bir maske oldu. Eğer sizde görürseniz şans verin derim. Kore ürünleri gerçekten harika oluyor.

Diğer tüm Maske ve Peeling yazılarıma göz atmak için aşağıda ki fotoğrafa tıklayabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoş Kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımdan Beni Takip Edebilirsiniz!

👇

🚩  Instagram:  iremgokcecom

🚩  Facebook: iremgokcecom

🚩   YouTube: İrem Gökçe

🚩    Twitter: iremgokcecom

🚩    Pinterest: iremgokcecom

İletişim & PR

İnfo@iremgokce.com

Gkcirm@gmail.com

Yazar hakkında

İrem Gökçe

Merhaba! Ben İrem :)
7 yıldır güzellik, bakım üzerine ve bir çok kategoride yazılar yazıyorum.
www.benrujumvealligim.biz olarak başladığım blog hayatıma İrem Gökçe olarak devam etmekteyim.
Blogum da kozmetik ürün incelemelerinden lens önerilerine, yemek tariflerinden kendin yap fikirlerine, saç bakımından boyamaya, ve kendi kalemimden çıkan bir çok yazı bulabilirsiniz.
Umarım burada kaldığınız sürece güzel vakit geçirirsiniz :)
Sevgiler...

Yorum bırak