Cilt Bakımı Nemlendirici/Serum

THALIA – Onarıcı Ve Nemlendirici %90 Aloe Vera SOS Serum

Tarafından Yazıldı. İrem Gökçe

Yazın yavaş yavaş bizi terk ettiği bu günlerde içimi ısıtan görsellerle merhaba demek istedim hepinize. Böyle görseller stoklamak iyi geliyor insana. Ben bile güneşi özleyebiliyorum 🙂 O zaman yeni yazıma hepiniz hoş geldiniz diyerek bugün konuğumuz olan ürüne geçiyorum. ‘ THALIA – Onarıcı Ve Nemlendirici %90 Aloe Vera SOS Serum ‘

THALIA - Repair & Hydrate %90 Aloe Vera SOS Serum

THALIA – Onarıcı Ve Nemlendirici %90 Aloe Vera SOS Serum Nedir? Nasıl Kullanılır?

Thalia markası zaten severek kullandığım ve ürünlerine sıkça yer verdiğim bir markadır. İçerik ve performans olarak ürünlerini çok başarılı buluyorum. Şu ana kadar kullandığım ürünlerin cildime güzel etkilerini hep gördüm fakat kötü bir etkisiyle karşılaşmadım. Beni yanıltmayan ürünlerinden biriside geçtiğimiz sene çıkartmış olduğu %90 Aloe Vera içeren SOS serumu… Kendisi büyük kurtarıcım oldu!

THALIA - Repair & Hydrate %90 Aloe Vera SOS Serum

Kuru ciltler için tasarlanmış bu serum aslında bir seriye ait. Aloe Vera serisinde ihtiyacınıza yönelik ürünler mevcut. Bugün inceleyeceğimiz serum kuru, hasarlı ciltler için kullanılan onarıcı bir ürün. İçeriğinde ki %90 Aloe Vera Özsuyu ve Panthenol ile cildi nemlendirip canlandırarak hızlıca onarmayı sağlıyor. Doğal ham maddelerden oluşan bu serum Paraben ve Parafin içermiyor.

Ürün 10 ml. cam ve damlalıklı şişede bulunuyor. Damlalıklı olmasını çok sevdim. Hem hijyenik şekilde kullanıyorsunuz hem ürünü ihtiyacınız kadar alabiliyorsunuz. Serum şeffaf ve akışkan bir formda.

THALIA - Repair & Hydrate %90 Aloe Vera SOS Serum

Yorumlarıma gelecek olursak benim çok memnun kaldığım bir ürün oldu. Yüzümün gergin olduğu, özellikle deniz ve havuz sonrası kızaran hassas cildimde kullandığımda, hassasiyeti azaltarak cildimi nemlendirdi. Aynı şekilde kil maskelerinden sonra yaşadığım gerginlik ve kızarıklık için de severek kullandım.

Sivilcem çıktığında, sivrisinek ısırıklarında, bisikletten düştüğümde kanayan ve yarılan dizime, elimi yaktığımda parmağıma da uygulayarak iyileşme sürecini hızlandırdım.

2 damla serum tüm yüzüme yetiyor. Sürdüğüm anda cildimde kolayca yayılıyor, yapış yapış bir his bırakmadan kolayca emiliyor.

Eğer cildinizde kuruluk problemi yaşıyorsanız, kızaran ve kuruyan bölgeleriniz varsa, yüzünüze ağda, epilasyon vs. gibi uygulamalar yapıyorsanız, bu ürüne bir şans verebilirsiniz. Aynı zamanda akne, mantar, sedef, egzama tedavisinde, yanık ve yaralarda, böcek sokmalarında ve ameliyat izlerinde de iyileştirmeyi hızlandırdığı söyleniyor.

Beni yazın güneş sonrası çok rahatlattı. Eminim ki kışın kuruyan cildimde de çok büyük etkileri olacak.

Thalia ürünlerine kendi web sitelerinden, eczanelerden ve bazı online alışveriş sitelerinden ulaşabilirsiniz.

THALIA - Repair & Hydrate %90 Aloe Vera SOS Serum

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoş Kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımdan Beni Takip Edebilirsiniz!

  Instagram:  iremgokcecom

  Facebook: iremgokcecom

   YouTube: İrem Gökçe

    Twitter: iremgokcecom

    Pinterest: iremgokcecom

İletişim & PR

İnfo@iremgokce.com

Gkcirm@gmail.com

About the author

İrem Gökçe

Merhaba! Ben İrem :)
2010 yılından beri güzellik, bakım üzerine ve bir çok kategoride yazılar yazıyorum.
www.benrujumvealligim.biz olarak başladığım blog hayatıma İrem Gökçe olarak devam etmekteyim.
Blogum da kozmetik ürün incelemelerinden lens önerilerine, yemek tariflerinden kendin yap fikirlerine, saç bakımından boyamaya, ve kendi kalemimden çıkan bir çok yazı bulabilirsiniz.
Umarım burada kaldığınız sürece güzel vakit geçirirsiniz :)
Sevgiler...

2 Comments

Bir Yorum Bırak