Far Paletleri Kozmetik

The Pink Ellys Yeni Paletler Crepes & Cheesecake Chocolate Eyeshadow Palette

The Pink Ellys Yeni Paletler Crepes & Cheesecake Chocolate Eyeshadow Palette
Tarafından Yazıldı. İrem Gökçe

Herkese merhabalar. Renkli bloğuma yeniden hoş geldiniz! Bugün yine rengarenk The Pink Ellys ürünleriyle karşınızdayım. Aslında bir süredir sizlerle paylaşmak istiyordum. Fakat koşturmacalarım araya girdiğinden bu iki güzel paleti fotoğraflayamamıştım. Nihayet fotoğrafladım ve sizlerle beraber incelemek istedim. Hadi gelin beraber göz atalım.

The Pink Ellys Yeni Paletler Crepes & Cheesecake Chocolate Eyeshadow Palette

The Pink Ellys markası daha önceden de bloğumda bahsettiğim, Cosmo Home mağazalarında satılan renkli kozmetik markası. Ten ürünlerinden far paletlerine kadar ürün çeşitliliği geniş bir yelpazeye sahip. Uygun fiyatlı ve performans açısından tercih edilebilecek ürünleri var. Bende neredeyse bir çok ürününe sahibim ve severek kullanıyorum. Özellikle far paletlerini çok sevdiğimi söyleyebilirim. Geçtiğimiz aylarda far paletlerine yeni çeşitler eklediler. Bende elimde olan yeni 2 çeşidini sizlerle paylaşmak istedim.

The Pink Ellys Yeni Paletler Crepes & Cheesecake Chocolate Eyeshadow Palette

Yeni paletler sanırım 5 yada 6 çeşitti. Günlük hayatta kullanabileceğiniz renkler olduğu gibi, özel günlerinizde kullanabileceğiniz renklere de sahipler. Aynı zamanda eğlenceli renklerde barındırıyorlar. Diğer paletlerde olduğu gibi pigmentasyon oldukça iyi. Tek sıkıntı biraz tozutuyorlar. Fakat yüzlerce lira olan paletlerinde tozuttuğunu göz önüne alırsak bu çok da önemli bir ayrıntı değil. Ben zaten ten makyajımı göz makyajım dan sonra yaptığım için dökülme benim için sorun olmuyor.

The Pink Ellys – Crepes Chocolate Eyeshadow Palette

Bende ki paletlerden biri Crepes Chocolate . Daha çok pembe-kızıl tonları barındırdan bir palet. Eğlenceli makyajlarım için ben bu paleti çok sevdim 🙂 Tabii günlük hayatta kullanabileceğiniz kahve ve turuncu tonlarda içeriyor. Yani herkesin kullanabileceği bir palet aslında. Günlük ve özel günlerde kullanıma uygun.

The Pink Ellys Yeni Paletler Crepes & Cheesecake Chocolate Eyeshadow Palette

Sizler için bir kaç rengini swatchladım. Gördüğünüz gibi gayet pigmentli, rengini güzel veren farlar. Renkler birbirine kolayca karışıyor. Far bazı kullanarak kalıcılıklarını da arttırabilirsiniz. İlerleyen günlerde bu paletleri kullanarak bir Youtube videosu çekmeyi planlıyorum. Orada daha net görebileceksiniz.

The Pink Ellys – Cheesecake Chocolate Eyeshadow Palette

Diğer palet ise Cheesecake Chocolate. Tam bir çikolata paleti diyebilirim. İçerisinde birbirinden güzel kahve tonları bulunuyor. Yavruağzı ve sarılar katılarak palet daha canlı hale getirilmiş. Ben dümdüz sırf kahverengi tonlarından oluşan paletleri çok sevmiyorum. Böyle renkler katıldığı zaman makyajınızı da ufak dokunuşlarla güzelleştirebiliyorsunuz.

The Pink Ellys Yeni Paletler Crepes & Cheesecake Chocolate Eyeshadow Palette

Diğer paleti de çok sevdim ama bunun içindeki sarıdan dolayı sanırım daha bir hoşuma gitti 🙂 Sarı fara olan aşkımı beni eskiden beri takip edenler bilirler.

Bende olmayan diğer paletlere de göz attım. Hatta sanırım birde kapak kısmı metalik olanlar çıkmış. Onlarda çok güzeldi. Özellikle içinde mavi ton olan bir tane vardı ki bayıldım! Metalik olanlar harika gözüküyor mutlaka onlara da bakın derim.

Fiyatlar genel olarak tüm kozmetik markalarında artmış olsa da The Pink Ellys çok sık indirime giren bir marka. Böylece güzel bir fiyata yakalayabiliyorsunuz. Ürünlere Cosmo Home, Kozmela ve Trendyol sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Hoş Kalın!

Sosyal Medya Hesaplarımdan Beni Takip Edebilirsiniz!

 

  Instagram:  iremgokcecom

  Facebook: iremgokcecom

   YouTube: İrem Gökçe

    Twitter: iremgokcecom

    Pinterest: iremgokcecom

İletişim & PR

İnfo@iremgokce.com

Gkcirm@gmail.com

About the author

İrem Gökçe

Merhaba! Ben İrem :)
2010 yılından beri güzellik, bakım üzerine ve bir çok kategoride yazılar yazıyorum.
www.benrujumvealligim.biz olarak başladığım blog hayatıma İrem Gökçe olarak devam etmekteyim.
Blogum da kozmetik ürün incelemelerinden lens önerilerine, yemek tariflerinden kendin yap fikirlerine, saç bakımından boyamaya, ve kendi kalemimden çıkan bir çok yazı bulabilirsiniz.
Umarım burada kaldığınız sürece güzel vakit geçirirsiniz :)
Sevgiler...

2 Comments

Bir Yorum Bırak